Samsun’un en köklü ailelerinden olan Recepoğlu Group aile şirketi doksan yıllık iş deneyimleri ve başarı hikayeleriyle örnek olmuş, bugüne kadar yaptıkları işlerde ilkeli ve en yüksek standartlarda hizmet kalitesini hedefleyerek ülkesine ve insana değer katmak için yatırımlarını planlamışlardır.

Kurumumuzun kurucusu Mustafa Güdül başarılarla dolu hayat çizgisinin bundan sonraki döneminde insan odaklı kurumlar açarak sadece ekonomik boyutlu fayda değil, onlara dokunarak yaşamlarına değer katmayı hedeflemiştir.

İlk açtığı kurumu kız öğrenci yurdu olarak seçmesinin en önemli sebeplerinden birisi insanın yerini teknolojinin aldığı dünyamızda yeni neslin hızlı dejenerasyonu ve değer kaybı kendisini çok etkilemektedir.

Geleceği güçlendirilmiş, başarılı vizyoner kız çocuklarımızın hepsini geleceğin anneleri olarak görmekte ve yeni dünyayı onların şekillendireceğine inanmaktadır.

Teknolojinin dünya var olduğu sürece üretemeyeceği mekanikleştiremeyeceği tek şeyin insani duygular olan sevgi, saygı, merhamet, iyi niyet ve vicdan olduğunu düşünerek kurumumuzda konaklayan öğrencilerin kendilerini en iyi şekilde yetiştirmeleri için her türlü imkanı sağlayacak şekilde bütün detayları düşünmüş, kurumun içerisine giren her öğrenciyi kendi konuğu olarak görülmesini istemiştir.

MG Yaşam kurucumuz Mustafa Güdül ün çizdiği vizyonla üniversite öğrencileri için hazırlanmış, yüksek standartta ihtiyaç duyulabilecek her türlü konfor düşünülmüş, Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı bir yaşam alanıdır.

Misafirlerimizin kurumumuzda kaldığı sürece sadece en güzel şekilde konaklaması değil, öncelikle kendini evinde ve güvende hissetmesi aynı zamanda sosyal yönlerden de geliştirmesi için düzenlenen akademik takvim programlarıyla vizyon sunulan bir eğitim ve yaşam platformudur.

Vizyonumuz

2023 yılına kadar sektörde yaptığımız işin en iyisi olmak ve sürdürülebilir büyüme stratejilerimizle yeni kurumlar açarak, öncelikle insana değer vererek, ülkemiz ekonomisine katma değer yaratarak uzun vadeli ve sürekli gelişmek.

Misyonumuz

Yurdumuz; hiçbir cemaat, vakıf veya dernek ile bağlantısı olmayıp, doksan yıllık köklü aile yapısı ve iş dünyasın da ki başarıları ve tecrübesiyle deneyimli personeli ve yönetim kadrosuyla öğrencilerimizin ve velilerimizin hizmetindedir.

Yurtlarımızda konaklayan tüm öğrencilerimizin öncelikle güven, saygı ve aile sıcaklığını hissetmelerini amaçlamaktayız.

Hedefimiz; geleceğimizi emanet edeceğimiz öğrencilerimizin tüm ihtiyaçları göz önünde bulundurularak planlanmış odalar, sosyal faaliyet alanları, her yıl kendimizi daha da geliştirerek, çözüm odaklı, kurumlarına ve topluma karşı sorumluluklarının farkında bir işletme anlayışı ile yolumuza devam etmektir.

GÜDÜL KARDEŞLER GIDA VE SANTİC AŞ
0413-0022-6880-0015

. ÖN KAYIT FORMU

  İstediğiniz Oda Tipi

  Adres
  Körfez Mahallesi 5033 Sokak No:6, 55270 Atakum/Samsun
  Telefon
  +90 362 457 57 00
  GSM
  +90 549 457 57 50