Samsun Kız Yurdu

MG Yaşam Kız Öğrenci Yurdu, kurucumuz Mustafa Güdül ün çizdiği vizyonla üniversite öğrencileri için hazırlanmış, yüksek standartta ihtiyaç duyulabilecek her türlü konfor düşünülmüş, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir yaşam alanıdır.
Misafirlerimizin kurumumuzda kaldığı sürece sadece en güzel şekilde konaklaması değil, öncelikle kendini evinde ve güvende hissetmesi aynı zamanda sosyal yönlerden de geliştirmesi için düzenlenen akademik takvim programlarıyla vizyon sunulan bir eğitim ve yaşam platformudur.

Mg Yaşam öncelikli olarak kız öğrencilerimizin beklentilerini karşılayan ve onların her türlü ihtiyaçlarını kendi içinde karşılayan bir yaşam merkezi olmayı hedeflemiştir. Ayrıca Samsun’da bulunan standart kız yurtlarının bir adım ötesinde yaşam alanını en optimal şekilde değerlendirebilmelerini ve kendilerini geliştirebilmelerini sağlayan imkanlar yaratmayı da sosyal bir sorumluluk ilkesi olarak belirlemiştir.

Hedefimiz Samsun’un her açıdan en iyi öğrenci yurdu olmak ve bu markayı tüm Türkiye’de bir örnek olarak insanların benimsemesini sağlamaktır.

Ön Kayıt

İstediğiniz Oda Tipi